Laser frakcyjny urządzenie - RF mikroigłowy

Radiofrekwencja mikroigłowa to metoda, wykorzystująca synergię różnych opcji terapeutycznych podczas zabiegu, co w niesamowity sposób przekłada się na efekty i zadowolenie pacjenta. Ściślej mówiąc urządzenie do RF Mikroigłowego – Medika pozwala na połączenie nakłuwania skóry mikroigłami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą fali radiowej.

Seria takich mikrouszkodzeń pobudza wielopoziomowe procesy regeneracji. Z czasem młoda, całkiem nowa tkanka zastępuje uszkodzoną, w efekcie skóra jest ujędrniona, z wyraźnym spłyceniem zmarszczek, blizn lub rozstępów. Tylko nasze urządzenie umożliwiające zabieg rediofrekwencji mikroigłowej posiada dwa rodzaje głowicy (inwazyjną i nieinwazyjną), co daje jeszcze więcej możliwości niż inne sprzęty tego typu.

Głowica inwazyjna ma regulowany zakres głębokości nakłuć oraz możliwość zastosowania 3 rodzajów jednorazowych, sterylnych końcówek. Dodatkowo zmiana częstotliwości fal radiowych to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że RF Mikroigłowy jest obecnie urządzeniem z największymi możliwościami dostosowywania parametrów zabiegowych.

Jeśli więc interesuje Cię radiofrekwencja mikroigłowa rf, a dokładniej szukasz urządzeń kosmetycznych, które umożliwią Ci wykonanie zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej to doskonale trafiłeś. Nasz sprzęt pozwoli niwelować takie niedoskonałości jak rozstępy, zmarszczki, blizny w tym blizny potrądzikowe, zaburzenia gojenia. Po zabiegu skóra wygląda ładniej i zdrowiej. Wykorzystanie lasera frakcyjnego jest szerokie, a nasze kombajny zapewniają, że zabieg rf mikroigłowa będzie wykonany poprawnie.

RFRAX LIFT jest profesjonalnym urządzeniem do liftingu twarzy i ciała. Zabiegi medycyny estetycznej za pomocą tego urządzenia są oparte na najnowszych technologiach. Urządzenie wyposażone jet w dwie głowice zabiegowe. Pierwsza jest inwazyjna (REFRAX), druga jest bezinwazyjna (SRF). Sprzęt posiada innowacyjny system zmiany częstotliwości fali radiowej, co sprawia, że jest to maszyna wyjątkowa. Głowica nieinwazyjna to RF bipolarny o mocy, która dochodzi nawet do 60W. Pozwala to na podgrzanie skóry prądem o częstotliwości radiowej bez jej nakłuwania. Jest to idealna opcja dla osób, które mają lęk przed igłami, ale chciałaby cieszyć się zadowalającymi efektami zabiegu bez konieczności nadmiernej ingerencji w skórę.

Głowica inwazyjna to z kolei połączenie nakłuwania skóry mikroigłami (tzw. frakcjonowanie) z ogrzewaniem tkanek falami radiowymi. Dzięki tej metodzie, można stosować urządzenie do liftingu twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz brzucha. Można też wyrównywać rozstępy oraz blizny. Bardzo dobre efekty przynoszą zabiegi na skórze potrądzikowej. Zabiegi poprawiają gęstość skóry, a także jej kolor i strukturę. Dochodzi do wzmocnienia odporności tkanki łącznej, co wymusza procesy naprawcze i intensywny proces regeneracji skóry.

Jak działa urządzenie RFrax Lift?

Klasyczny
pole działania jest w kształcie półkola

Klasyczny laser frakcyjny
pole działania w kształcie odwróconego stożka

RFrax Lift
pole działania w kształcie stożka

Jak RFrax Lift wpływa na skórę?

Rfrax Lift jest połączniem metody nakłuwania skóry za pomocą mikroigieł z ogrzewaniem tkanek dzięki falom radiowym. Głowica inwazyjna ma regulowany zakres głębokości nakłuć, a także możliwość użycia 3 rodzajów jednorazowych, sterylnych końcówek: 25PIN, 49PIN oraz 81PIN. Została tutaj zastosowana innowacja, która umożliwia zmianę częstotliwości fali radiowej. Rfrax Lift jest dzięki temu sprzętem posiadającym największe możliwości dostosowania parametrów zabiegowych.

Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł w urządzeniu sprawia, że tkanki są równomiernie ogrzewane pomijając ryzyko ich przegrzania. Energia jest wyzwalana i dociera do tkanki, tylko przy wierzchołku igły. Wierzchołek ten jest jedyną nieizolowaną częścią.

Procesy naprawcze skóry są aktywowane poprzez uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę. Miejscowa termoliza jest sygnałem dla organizmu, aby proces odbudowy i regeneracji kolagenu został włączony.

Efekty można podzielić na te, które widoczne są od razu oraz te, które ujawniają się po jakimś czasie. Zaraz po zabiegu włókna kolagenowe są obkurczane, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta. Pełen efekt zabiegu będzie widoczny po około 3 miesiącach, kiedy w miejsce uszkodzonej tkanki pojawi się nowa, jędrna skóra o odpowiedniej budowie. Blizny i zmarszczki ulegają wygładzeniu i zmniejszeniu, dzięki temu, że został odbudowany kolagen.

Zastosowanie urządzenia RFrax Lift