PEELING WODOROWY Oczyszczanie wodorowe urządzenia, Peeling wodorowy sprzęt

Peeling wodorowy to zabieg, który do oczyszczenia skóry wykorzystuje mikroskopijne cząsteczki aktywnego wodoru (wtłaczanie substancji aktywnych). Specjalny generator w Urządzeniu do peelingu wodorowego (oczyszczanie wodorowe urządzenia) wytwarza wodór i za pomocą strumienia wody transportuje go do skóry. Dzięki temu następuje delikatne złuszczanie, a pory są dokładnie oczyszczane.

Nasza cera jest szczególnie narażona na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego, środków chemicznych i zanieczyszczeń, przez co szybciej się starzeje za sprawą powstających wolnych rodników tlenowych.

Mało osób wie, że pośrednio są one też przyczyną uszkodzeń włókien kolagenowych i powstawania zmian pigmentacyjnych. Aktywny wodór, a dokładniej dostarczenie aktywnego wodoru dzięki urządzeniu do peelingu wodorowego sprawia, że wszystkie te procesy są neutralizowane, a wolne rodniki tlenowe po połączeniu z cząsteczkami wodoru zmieniają się z wodę. Skóra po zabiegu jest odświeżona i odmłodzona.

Zapytaj o ofertę na urządzenia do oczyszczania wodorowego. Jesteśmy polskim producentem, który od wielu lat dostarcza sprzęt do zabiegu oczyszczania wodorowego nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Dlatego jeśli oczyszczanie wodorowe jest już w Twojej ofercie lub zastanawiasz się nad jego wprowadzeniem – zapraszamy do kontaktu.

Chętnie przedstawimy Ci ofertę na sprzęt, który pomoże Twoim Klientom w oczyszczaniu skóry (głębokich warstw skóry). Produkty w naszej ofercie (nie tylko wykonujące oczyszczanie) od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród naszych Klientów, czego dowodem są otrzymywane nagrody i wyróżnienia.

Jest to program oparty na działaniu mikroprądów McT. Dzięki tym prądom, zabieg działa na skórę liftingująco. Mikroprądy to nic innego jak impulsy elektryczne o małym natężeniu. Tak małe natężenie prądu, które działa na układ nerwowy ma charakter bodźców podprogowych. Nie doprowadza to do stymulacji nerwów, jak dzieje się w standardowej elektrostymulacji. Dzięki zabiegowi, metabolizm komórkowy przyspiesza. Przyspieszeniu ulega też krążenie krwi. Przyspieszone są procesy regeneracji zniszczonych membran komórek, które nie są elastyczne. Odzyskują jędrność, zwartość oraz elastyczność. Mikroprądy, w sposób niezwykle aktywny, pobudzają odbudowę włókien kolagenowych i elastyny. Skóra staje się wygładzona, zwiększa się kurczliwość włókien mięśniowych, a także usprawnia się wydalanie toksyn i nadmiaru wody.

Wodór jest najmniejszym pierwiastkiem, który dzięki swojej małej masie jest w stanie przeniknąć w głąb struktur skóry, aż do poziomu, na którym znajdują się komórki. Wybiórcza neutralizacja wolnych rodników jest najważniejszym działaniem aktywnego wodoru.

 

Zaskakujące jest to, że siła, która pozwala wolnym rodnikom hydroksylowym na uszkadzanie komórek, sprawia, że mogą się one z łatwością łączyć z innymi cząsteczkami. Część wolnych rodników tlenowych ma niestabilną budowę, która daje im energię do niszczenia komórek.

Jednocześnie dzięki tej samej energii, mogą się w prosty sposób łączyć z innymi cząsteczkami. Aktywny wodór ma niezwykłe właściwości, które polegają na tym, że po tym jak są wprowadzone do do komórek, jego cząsteczki łączą się z najmocniej reaktywnymi, a jednocześnie najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami. Wolne rodniki tlenowe przekształcają się w cząsteczki wody. W efekcie procesy starzenia się na poziomie komórkowym zostają opóźnione, ponieważ wodór powstrzymuje szkodliwe działanie wolnych rodników.

Oczyszczanie wodorowe urządzeniem Hydrogen Peel

Urządzenie Hydrogen Peel wytwarza wodór przez specjalny generator, a następnie transportowany jest do skóry poprzez strumień wody pod dużym ciśnieniem. Dzięki temu zabiegowi pory są dokładnie oczyszczane, a naskórek ulega delikatnemu złuszczeniu. Skóra po zabiegu staje się niezwykle odświeżona.

 

Oczyszczanie wodorowe to jednak znacznie więcej korzyści. Skóra codziennie wystawiana jest na działanie promieniowania słonecznego, a także na szkodliwe działanie środków chemicznych i innych zanieczyszczeń. Czynniki te pomagają w powstawaniu wolnych rodników tlenowych. Wolne rodniki przyczyniają się niestety do starzenia się skóry, są też bezpośrednią przyczyną uszkodzonych włókien kolagenowych oraz zmian pigmentacyjnych. Wszystkie tego typu procesy są neutralizowane, dzięki temu, że dostarczany jest aktywny wodór.

urządzenia do oczyszczania wodorowego