EMS - Trening EMS Urządzenia, Elektrostymulator mięśni

EMS to zabieg, dzięki któremu nasze mięśnie są wprawiane w ruch o wiele intensywniej niż przy klasycznych ćwiczeniach. Efektem poddania się serii zabiegów będzie wzmocnienie mięśni pośladków, talii i brzucha. Ponadto w nieinwazyjny sposób można zredukować tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrnić skórę na brzuchu oraz udach. W efekcie tego można liczyć na uniesienie pośladków.

Urządzenie do budowania oraz rzeźbienia mięśni, spalania tłuszczu,a także ujędrniania skóry. EMShape opiera się na działaniu nowoczesnej technologii pola magnetycznego wysokiej częstotliwości (HIFEM). Promieniowanie elektromagnetyczne wywołuje tysiące intensywnych skurczów mięśni – skurcze supramaksymalne. Tkanka mięśniowa musi się przystosować do tak ekstremalnego treningu,

dlatego przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe,zwiększa ich gęstość i objętość jednocześnie spalając tkankę tłuszczową. W trakcie zabiegu dochodzi również do zwiększenia przepływu krwi w tkankach, dzięki czemu skóra jest napięta i ujędrniona. Po zastosowaniu urządzenia EMshape, ciało klienta zmienia się diametralnie, zaledwie po kilku zabiegach trwających 30 minut.

Efekt 20 000 brzuszków.

Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice emitujące promieniowanie elektromagnetyczne o dużym natężeniu, które wywołuje skurcze mięśni, nieosiągalne podczas standardowego treningu sportowego.

Jeden zabieg to odpowiednik wykonania 20 000 brzuszków lub przysiadów, bez ciężkiej pracy, potu, zakwasów.